West Virginia

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v West Virginia

Nemovitost na prodej v západní Virginii

Západní Virginie je federální stát Spojených států amerických, který se nachází v oblasti Appalachey ve východních Spojených státech. Hlavním městem je Charleston.

Blíží se Virginie na jihovýchod, Kentucky na jihozápad, Ohio na severozápad, Pennsylvania na sever a Maryland na severovýchod.

Trh s nemovitostmi v USA se v roce 2018 dělal dobře, přičemž prodávající měli ve většině států prospěch. Obecně existuje poptávka po několika nemovitostech k prodeji ve West. Nedávné daňové zákony zvýšily platy pro mnoho Američanů. Mnohé státy zoufale potřebují na trhu levnější vlastnosti než střední vlastnosti.

Pokud máte zájem o koupi nového majetku v Západní Virginii, je načase podniknout kroky. Ačkoli je ve většině oblastí konkurenční trh, úrokové sazby jsou nejnižší a měly by zůstat tak dlouho. Experti v oblasti nemovitostí předpovídají, že úrokové sazby hypoték se zvýší do konce roku 2018, což by mohlo způsobit pokles počtu realitních trhů v různých státech.

Nové nemovitosti na prodej v západní Virginii byly uvedeny na trh v oblastech Charleston, Huntington a Parkersburg v únoru.

Vzhledem k tomu, že status nemovitostí na Západní Virginii se často shoduje s dobrým výkonem trhu práce, je dobré zvážit i tyto faktory.

Letos se zdá, že zlepšení na trhu práce pro západní Virginii vypadá slibně. Zvýšil se o 0,4%. Většina těchto nových pracovních míst byla v odvětví volného času a pohostinství, ale také v obchodních, dopravních a veřejných službách.

Morgantown bylo jedno z prvních měst, které měly vysokou poptávku po nemovitostech k prodeji v západní Virginii v důsledku ekonomického pádu národa. A výzkum označil Morgantown za desáté nejlepší malé město pro podnikání.

Města jako Fairmount byly úspěšné, protože byly jedním z nejstabilnějších realitních trhů v zemi.

Dalším skvělým příkladem rostoucí ekonomiky a trhu s nemovitostmi v západní Virginii je trh s nemovitostmi v Charlestonu.

Odhadovaná hodnota nemovitostí určených k prodeji v západní Virginii se za poslední rok zvýšila o 1,1%. A očekává se, že trh s nemovitostmi do roku 2019 vzroste na 3,6%. Se zlepšením trhu s nemovitostmi v celé zemi se experti domnívají, že i trh s nemovitostmi v západní Virginii bude v průběhu roku 2018

Mapa, vývoj cen a statistiky
No real estate match the specified search parameters!
Mapa, vývoj cen a statistiky
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB